• Facebook
  • Google+
  • Linkedin
GSM    : 0533 600 1515
Phone : 0216 546 0602

Yeni web sitesi ve arayüzü ile RİM Türkiye

Yeni sitemiz ve yeni arayüzümüz ile tekrar karşınızdayız. Farkedeceğiniz üzere sitemizde birkaç temel değişikliği de hayata geçiriyoruz.

 

Portföy yayınlarımızda video yetenekleri ekledik. Her bir portföyü facebook veya pinterest gibi sosyal ortamlarda paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınıza önerebileceğiniz gibi Portföy sahibi Danışmana mail yolu ile ulaşabilir istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Bunların haricinde portföyünüze dair bizden danışmanlık istiyorsanız buna dairde bizden talepte bulunabilirsiniz. Özetle siz ne aradaığınızı ne istediğinizi yazın biz sizin için çalışalım.

Sitemiz sadece portföy yayınlamaktan ziyade değerli ziyaretçilerimize katma değerli bilgileride vermek üzere yeniden tasarlandı. Hukuksal köşemizde değerli iş ortağımız Emlak Hukuku uzmanı Avukat Sn. Yeşim xxxx düzenli yazıları ile bizlerle olacak. Bölgemiz ve sektöre dair merak edilen yada gündemde olan konulara dair yazılarını okuyabilir paylaşabilir isterseniz kendisine profesyonel görüş ve danışmanlık hizmeti için ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sadece soru sormak içinde gene soru formunu doldurarak bize iletmeniz yeterlidir. Sorularınız başkalarını da ilgilendirecek türde sorular ise bu sorularınızı ve cevaplarını sitemizde de yayınlayacağız.

Gelelim daha heyecan verici haberimize. Periyodik RİM TÜRKİYE Gazetemizin basım aşamasına gelmiş bulunuyoruz. Hem digital olarak sitemizde yayınlayacağımız hemde baskı olarak değerli müşteri ve iş ortaklarımızla paylaşacağımız bu gazetemizde güncel ve merak edilen konular, haber ve ropörtajların yanısıra en güncel portföylerimize dair detay bilgiler de bulabilirsiniz. Güvendiğimiz iş ortaklarımız , meslektaşlarımızın göz alıcı portföylerini de gazetemizde yayınlamayı planlıyoruz.

Her türlü yorum görüş ve önerileriniz için iletişim başlığı altındaki form vasıtası ile yada mail & telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

Huzurlu ve bol kazançlı günler bizlerle birlikte olsun.

Görüşmek üzere.

 

About the Author

RİM Editör

RİM Editör

RİM Türkiye 2002 yılından bu yanai Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren profesyonel Danışmanlık firmasıdır.

Sırası ile Ankara, İstanbul Ataşehir ve İstanbul Anadolu Yakası KAdıköy, Üsküdar, Ataşehir, Libadiye, Çengelköy bölgelerinde pazarlama faaliyetlerini yaptığı konut ve ticari portföyler ile ilgili ve uzmanlık alanını genişletmiştir.

Etik, Dürüst hizmet anlayışı ile müşterilerini koruyan ve çıkarlarını gözeterek Profesyonel Hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

 

RİM Gazetemiz

RİM Türkiye Gazetesi

Temmuz 2019 Portföylerimiz

and in file: templateDetails.xml debug