• +90 216 546 0602
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Hakkımızda
  • Hakkımızda

Hakkımızda

 RİM Türkiye Gayrimenkul 2007 yılında kurulmuş tamamen yerli ve kendimize ait bir markadır. Markamız Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmiş olup tüm hakları firmamıza aittir.

2007 yılında önce Ataşehir'de kurulan şirketimiz yoğun olarak Ataşehir projelerinde çalışmıştır. Akabinde yaşadığımız yer olan Acıbadem'e taşınarak 2013 yılında Acıbadem'de kendi ofisimize taşındık. Yoğun olarak Acıbadem, Kadıköy ve Üsküdar bölgesinde portföylerimiz olmakla birlikte formal ve düzgün çalışma yöntemlerimiz bölgemiz dışında da Sözleşmeli portföylerimizin olmasını sağladı.

Memnun müşterilerimiz sayesinde hem bölgemizde hem bölgemiz dışında  uzun süreli sözleşmelerimizle çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Acıbadem Bölgesinde Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesini ilk alan ofis olan şirketimiz aynı zamanda İstanbul genelinde Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesini alan 295.nci ofistir.

Tüm Danışmanlarımız Mesleki Yeterlilik Belgesine sahiptir. Kanunun ve Emlak Yönetmeliğinin meslek grubumuza verdiği yetki ve sorumlulukların bilincinde olan şirketimiz tüm işlemlerini yazılı, sözleşmeli ve mutlaka faturalı olarak yürütmektedir.

Dürüstlüğün ve güvenilirliğin her dönemde en geçerli pazarlama ve reklam tekniği olduğu bilincinde olan şirketimiz siz değerli müşterilerimiz ve meslektaşlarımızla etik, dürüst açık ve şeffaf çalışma şeklimizle beğeni toplamaya devam ediyoruz.

İstanbul Ticaret Odası Emlak Komisyoncuları Odası olan şirketimiz aynı zamanda İSTEB Kooperatifi'nin Gönülden destekçisidir.

Ticaret Sicil No      : 600080-0
Mersis No               : 1000000029565733
Vergi Dairesi          : Üsküdar
Vergi Numarası      : 
Merkez Adresi        : Acıbadem Mah. İlkbahar Sk. Murat Apt. No:11/A Üsküdar
Telefon                   : 0216 546 0602
Faks:
İnternet Sitesi       : www.rimturkiye.com.tr
Eposta Adresi        :  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


© 2022 All Rights Reserved. Powered by R.İ.M.